Menü
Menü
Sepetiniz
🍪 Çerez Kullanımı
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Coins Sat

EAFC Coins Sat

“Gönder” butonuna tıkladıktan sonra coins aktarım işlemi için WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşmanız gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, kredi/banka kartı ile alım yapmayacaksanız komisyon ödememek için WhatsApp üzerinden almanız daha doğru olur.
Kredi kartı veya ön ödemeli kart ile ödeme yaparken komisyon çalıştığımız şirket tarafından kesilmektedir.
Coins aktarımı, oyuncular aracılığıyla gerçekleştirilir. Özel kartlar kullanılarak gerçekleştirilen bu işlemde, aktarım kartlarına "kurye" adı verilmektedir.
Aktarım süresi, hesabınızdaki coins miktarına bağlıdır. Daha fazla coins'e sahipseniz, aktarım işlemi daha kısa sürede tamamlanır. Ancak güvenlik ve risk faktörleri göz önünde bulundurularak işlemler arasında zaman aralığı bulunmaktadır.
Evet, aktarım işlemi sırasında ban riski bulunmaktadır. Risk oranı genellikle %3 civarındadır.
Hayır, hesap banı durumunda herhangi bir iade sağlanmamaktadır.
Aktarım işlemi sırasında EA FC tarafından kesilen %5'lik vergi, tarafımızca karşılanmamaktadır.
Eğer tek işlemde bitmesi için sizden istediğimiz kartı alacak coinsiniz yoksa daha düşük kartla başlanır/ Bu yüzden tek işlem yerine bir kaç işlem yapmak zorunda kalırız. Güvenlik gereği de her işlem arası en az 12 saat geçmesi gerekir.
Vergi oranı %5'dir, yani 100k coins alırsanız 5k kesinti olur.
Oyuncuyu bizden satın alacağınız için harcadığınız EA FC coins ücreti geri iade edilir. Örneğin, 100k coins aldınız ve 20k coins oyuncu için harcadınız, oyuncuyu 120k coins'e satın alıyoruz.
Sitemizde, futbolcular ve YouTuber'lar da dahil olmak üzere tanınmış birçok kişi alışveriş yapmaktadır. 7 yıllık deneyimimizle size güvenilir hizmet sunmaktayız.
Hayır, kesinlikle gerekli değil. Şifre veya hesap bilgisi isteyen sitelere güvenmemeniz önemlidir.
Biz, sizin için değerleri belirleyip listeletiyoruz. Bu nedenle, maksimum ve minimum değerler, sözleşme süresi, dakika sayısı, kimya gibi birçok özellik için resim göndermeniz yeterlidir.
Coins alışverişleri WhatsApp üzerinden tamamlanmaktadır. Lütfen bizimle WhatsApp üzerinden coinsi alırken veya aldığınızda iletişime geçiniz.
Günde en fazla 1 veya 2 işlem yapmanızı öneriyoruz. Bu şekilde riski minimize ederek özenle işlem yapabiliriz.
Her işlemde titizlikle çalışıyoruz. Amacımız müşterinin işini hızlı bitirip risk almasını sağlamak değil, tam tersine riski en aza indirgeyerek işlem yapmaktır. Diğerlerinden farklı olarak, ucuza satıp ban yediren acemi kişilere karşılaştırdığınızda güven veriyoruz. Her işlemde farklı tarayıcı, IP ve personel kullanarak güvenliği sağlıyoruz. Aktarım yapılacak hesapları özenle seçip temiz olanları tercih ediyoruz.